Dietering.com zadba o przykładną dietę na Plaży Open

Plaża Open to profesjonalne zawody siatkarskie, dlatego zawodnicy, którzy biorą udział w zawodach Pucharu Polski, muszą dbać o odpowiednią dietę. Podczas trzech turniejów cyklu posiłki zapewni im firma Dietering.com.

Każdy może powiedzieć, że odżywia się zdrowo, ale to bardzo szerokie pojęcie. – Widać, jak ważny wpływ na zdrowie i funkcjonowanie naszego organizmu ma to co wybieramy na sklepowych półkach w finalnie potrawę, która gości na naszych stołach – mówi dietetyk firmy Dietering.com.

Dlatego naprzeciw wymaganiom klientów wychodzą firmy cateringowe. Nie wszystkie jednak potrafią dostarczyć zbilansowane posiłki, które będą zgodne z dietą sportowców. Dietering zabezpiecza pięć zbilansowanych pod względem składników odżywczych posiłków w odpowiedniej kaloryczności, która pozwoli osiągnąć założony cel. – Posiłki są urozmaicone oraz charakteryzują się najwyższą jakością w każdym względzie, począwszy od bazy surowcowej skończywszy na finalnym wyrobie, który dostarczany jest z zachowaniem łańcucha chłodniczego do zadowolonych klientów w ponad 60 lokalizacjach w całej Polsce – mówi pracownik Dietering.

Siatkarze grający w turnieju głównym Plaża Open będą mieli okazję sprawdzić, jak wysokiej jakości posiłki dostarcza Dietering. Jedzenie będzie serwowane podczas zawodów w Dąbrowie Górniczej, Rybniku i Łodzi. – Dietering zwraca szczególną uwagę na urozmaicenie posiłków. Monotonność nie sprzyja osiąganiu celu, dlatego też różnorodność dań jest priorytetem zarówno w diecie śródziemnomorskiej, wegetariańskiej, bezglutenowej czy tej przeznaczonej dla sportowców – mówi specjalista Dietering.

Więcej informacji o firmie można znaleźć na www.dietering.com.