Czekamy na zgłoszenia do turniejów cyklu Plaża Open

Plaża Open 2018 startuje już za 9 dni. Zawodniczki i zawodnicy wciąż mogą zgłaszać się do wszystkich naszych turniejów, w tym najbliższego, który odbędzie się w Dąbrowie Górniczej.

Aby zagrać w turniejach z cyklu Plaża Open, należy stworzyć konto w oficjalnym systemie rejestracji zawodników Polskiego Związku Piłki Siatkowej (www.beach.pzps.pl). Na liście turniejów można znaleźć wszystkie imprezy naszego cyklu.

Najbliższe zawody odbędą się w Dąbrowie Górniczej (29.06 – 01.07). Przypomnijmy, że jest to turniej eliminacyjny mistrzostw Polski, w którym można wywalczyć punkty do rankingu PZPS. Warto również dodać, że w 2018 roku Plaża Open, po raz pierwszy otrzymała rangę Pucharu Polski w siatkówce plażowej.

Pula nagród dla kobiet wynosi 13400 złotych, a dla mężczyzn 17400 złotych. Ostateczny termin zgłoszeń do turnieju w Dąbrowie Górniczej upływa 26 czerwca o godz. 14. Po tym czasie nie będzie można już się zapisywać.

Przypominamy też, że wciąż można ubiegać się o dziką kartę do turnieju. Ostateczny termin przyjmowania wniosków to 25 czerwca, godz. 14.

29 czerwca zostaną rozegrane eliminacje, a w kolejnych dwóch dniach turniej główny. Finały zaplanowano na niedzielę. Mecze o złoto będą na żywo transmitowane w TVP3.