Chorzów pierwszym przystankiem projektu „Siatkówka plażowa sportem rodzinnym – warsztaty siatkarskie z Grzegorzem Fijałkiem.”

Już 13 lipca w Parku Śląskim odbędą się siatkarskie warsztaty dla dzieci z Grzegorzem Fijałkiem. Na początek, z jednym z najlepszych siatkarzy plażowych w Polsce spotka się młodzież z Chorzowa i okolic.

„Siatkówka plażowa sportem rodzinnym – Warsztaty siatkarskie z Grzegorzem Fijałkiem”, czyli Grzegorz Fijałek Camp odbędzie się już drugi raz, ale po raz pierwszy zagości w Chorzowie. Celem projektu jest popularyzacja siatkówki plażowej oraz zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, poprzez zabawę i trening z najlepszymi sportowcami w kraju. Organizatorzy dążą do tego, aby treningi stały się pozytywnym bodźcem do regularnego uprawiania sportu, poprawy stanu zdrowia oraz utrzymania dobrej kondycji fizycznej wśród uczestników zajęć.

Każda osoba biorąca udział w warsztatach zobaczy jak wygląda profesjonalny trening siatkarski, pozna nowe, zróżnicowane formy ćwiczeń i rozwinie swoje możliwości ruchowe.

Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, w przedziale wiekowym od 6 do 15 lat. Dla uczestników zajęć przygotowane zostaną pamiątkowe koszulki sportowe oraz certyfikaty.

Warsztaty dla młodzieży z Chorzowa z Grzegorzem Fijałkiem odbędą się w Parku Śląskim, 13 lipca 2015 roku, na boiskach do siatkówki plażowej. Już teraz można się zapisać na zajęcia. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: gfijalekcamp@plazaopen.pl.

Więcej informacji w zakładce: Grzegorz Fijałek Camp