CebITgroup razem z Plażą Open!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że po raz kolejny firma CebitGroup – właściciel sklepu internetowego FajnyKomputer.pl oraz Firebit.pl dołączył do grona firm wspierających tegorocznych projekt Plaża Open!

Już teraz możemy zapewnić, że w tym roku wspólnie przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie ciekawych konkursów z wartościowymi nagrodami do wygrania, ale także coś, czego możemy zagwarantować nie spotkaliście jeszcze podczas turniejów siatkówki plażowej w naszym kraju. Nie zdradzimy wszystkiego naraz, ale już teraz możemy powiedzieć, że nie tylko siatkarze i siatkarki biorące udział w turnieju będą mogli zagrać w siatkówkę…

Firma CebITGroup®, właściciel sklepu internetowego FajnyKomputer.pl oraz Firebit.pl jest jedną z największych polskich hurtowni nowego i poleasingowego sprzętu komputerowego. Od 1997r. istnienia na rynku dzięki solidności, rzetelności i najwyższej jakości usług udało nam się zyskać wielu zadowolonych Klientów, którzy z powodzeniem używają naszego sprzętu w biurach, w domach, w szkołach i na uczelniach. Oferujemy również kompleksowe usługi serwisowe oraz recyklingowe. Naszym klientom oferujemy także usługi bezpowrotnego usuwania danych z twardych dysków – można przeczytać na łamach strony internetowej naszego partnera.

To co? Jesteście ciekawi co razem z marką Cebit Group przygotowaliśmy dla Was tego lata? Śledźcie naszą stronę internetową, ale także profile społecznościowe. Już niedługo znajdziecie tam kolejne informacje!