W Bielsku-Białej „Czasem słońce, czasem deszcz”

Zmienna pogoda nie przeszkodziła zawodnikom oraz zawodniczkom grającym w turnieju Plaża Bielsko-Biała w rozegraniu kilkudziesięciu emocjonujących spotkań.

W trzecim tegorocznym turnieju Młodej Plaży Open, której głównym partnerem jest Grupa Kęty zagrało 36 zawodników oraz zawodniczek. Po trwających kilka godzin zmaganiach wyłoniono pary, które zagrają jutro zarówno w spotkaniach o 3 miejsce, jak i w wielkim finale. W zmaganiach dziewcząt Natalia Miłosz/Magdalena Walczak zagrają o brązowe medale ze zwyciężczyniami turnieju Plaża Andrychów 2014 – Agnieszką Saganowską/Katarzyną Sulewską. Z kolei o pierwsze miejsce zagrają Kinga Legieta/Klaudia Tysler oraz Karolina Wróbel/Aleksandra Smykla. W turnieju chłopców o złote medale zagrają: Łukasz Cyran/Bartek Cukier oraz Radek Brzozowski/Szymon Mrozek, a o brązowe zmierzą się Przemysław Ząber/Martin Grzybek z parą Mateusz Śnieżek/Kacper Wygoda.

Rywalizację rozpoczęto także w turnieju „Open”, w którym zagrało kilka par występujących w Młodej Plaży. Swoje spotkanie wygrały między innymi pochodzące z Zabrza oraz Warszawy, utalentowane kadetki – Saganowska/Sulewska, dwa mecze na swoją korzyść rozstrzygnęły finalistki Młodej Plaży – Karolina Wróbel/Aleksandra Smykla. W rywalizacji Panów pary Ćwiertnia/Jarzyna oraz Lasoń/Kołodziej czekają już na swoich rywali, których wyłonią jutrzejsze spotkania. W ćwierćfinałach z „prawej strony drabinki zagrają pary: Kolonko/Kolonko (2 miejsce w ubiegłotygodniowym turnieju Plaża Andrychów) z duetem Śnieżek/Wygoda oraz Glinka/Jąkalski z parą Cukier/Cyran.

Prognozy pogody na dzień jutrzejszy są znacznie bardziej optymistyczne aniżeli miało to miejsce w dniu dzisiejszym ma być z jednej strony cieplej, a z drugiej co chyba ważniejsze – nie będzie padać! Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców, na których będą czekały ciekawe konkursy z cennymi nagrodami do wygrania.