Trzydniowy pobyt w Hotelu Król Kazimierz, oraz cztery bilety na mecz otwarcia Mistrzostw Europy dla kibiców roku 2017!

Plaża Open nie byłaby w tym miejscu, w którym obecnie się znajduje, gdyby nie wsparcie wiernych kibiców. To właśnie fani siatkówki plażowej, tworzą podczas turniejów Plaża Open razem z grającymi zawodnikami i zawodniczkami jedyne w swoim rodzaju widowisko.Każdy kto choć raz przyjechał na turniej z cyklu Plaża Open oprócz spektakularnej gry najlepszych plażowiczów w naszym kraju, kojarzy zapewne żywiołowo reagujących kibiców. Rodzice, przyjaciele czy znajomi Bartłomieja Dzikowicza, rodzina Woźniaków są dobitnym potwierdzeniem tego, że polscy kibice są najlepsi na świecie. Poziom pasji i zaangażowania w to, co robią zasługuje na oklaski i wyróżnienie.

Kibicami Plaży Open w 2016 została wspomniana już rodzina Woźniaków, która razem z przyjacielem – Jackiem Olszewskim wykorzystała nagrodę główną, którą był pobyt w gościnnych progach Masuria Hotel & SPA. W tym roku czwórka najlepszych z najlepszych wśród  kibiców Plaży Open, spędzi trzy wspaniałe dni w gościnnych progach Hotelu Król Kazimierz w Kazimierzy Dolnym! To nie koniec niespodzianek, które przygotowaliśmy dla najlepszych fanów siatkówki plażowej w naszym kraju. 24 sierpnia to kolejna data, która przejdzie do historii polskiej siatkówki. Po raz drugi w historii reprezentacja Polski rozegra mecz otwarcia na PGE Stadionie Narodowym. Przeciwnikiem polskich siatkarzy ponownie będą Serbowie, tym razem jednak spotkanie zostanie rozegrane w ramach Mistrzostw Europy. Wszyscy doskonale pamiętamy jak zaczęły się dla nas mistrzostw świata w 2014 roku i jak zakończyły. Polacy rozpoczęli od zwycięstwa 3:0 nad Serbią, a skończyli zdobywając w katowickim „Spodku” tytuł mistrzów świata! Kibice roku Plaży Open 2017 będą mogli zobaczyć to wydarzenie na własne oczy i mamy głęboką nadzieję, stać się częścią kolejnego historycznego wydarzenia!

Warto zatem być razem z nami, odwiedzać kolejne miasta na mapie tegorocznego cyklu i walczyć o tytuł „Kibiców Plaży Open 2017 roku”, a także wspaniałe nagrody!