Razem dla Plażówki

Już dziś ruszyła akcja “Razem dla plażówki”. Przez cały miesiąc z Plażą Open możecie brać udział w akcji, dzięki której możecie nagrodzić najlepszych zawodników. A i Wy coś zdobędziecie.

Dlaczego organizujemy tę akcję?

Siatkówka plażowa jest w okresie wakacyjnym jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Ona jest po prostu idealnym sposobem do oderwania się latem od trudów codziennego życia i spędzenia chwili relaksu w przyjemnej atmosferze. Piasek, słońce, coś chłodnego do picia, a jednocześnie wielkie emocje nad siatką! „Plażówka” cały czas zyskuje na popularności – Biało-Czerwoni liczą się w światowych turniejach, zawody organizowane w Polsce przyciągają tysiące kibiców, przyjeżdżają do nas medaliści mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich. „Plaża Open” to największy cykl turniejów siatkówki plażowej w naszym kraju! W pięciu lipcowych zawodach, w pięć kolejnych weekendów, w różnych częściach Polski rywalizować będą najlepsze siatkarki i siatkarze z całego kraju. Gdańsk, Rybnik, Łódź, Zamość i finał w Białymstoku – to w tych miastach zobaczycie gwiazdy PLAŻÓWKI! A później najlepsi będą mogli skupić się na turnieju olimpijskim w Rio de Janeiro. RAZEM Z WAMI chcemy docenić tych, którzy okażą się NAJLEPSI w zmaganiach „PLAŻA OPEN”. Wszystko zaś w ramach zasady „Oni wygrywają, WY WYGRYWACIE”!

Cel akcji

Projekt „Razem dla Plażówki” ma na celu zwiększenie puli nagród dla najlepszych duetów kobiecych i męskich – chcemy w ten sposób zmobilizować siatkarki i siatkarzy w walce o trofea. Siatkówka plażowa to z jednej strony wspaniałe sportowe emocje, a z drugiej: aktywne trybuny pełne uśmiechniętych kibiców. Dzięki naszej wspólnej akcji możecie m.in. pozyskać kibicowskie akcesoria, które pomogą Wam w dopingu! Nie tylko zresztą – zajrzyjcie sami, jakie niespodzianki zostały przygotowane dla uczestników projektu!

Poprzez akcję „Razem dla Plażówki” możecie jednak przede wszystkim przyczynić się do wsparcia tych duetów, które WY UWAŻACIE za NAJLEPSZE! Każdy uczestnik naszej akcji otrzyma wyjątkową nagrodę, a dodatkowo – będzie mógł oddać głos na swoich faworytów. Pulę nagród podzielimy po równo – połowa wpływów trafi do budżetu nagród dla kobiet, a połowa – dla mężczyzn! Tu nastąpi jeszcze jedne podział – część środków trafi do najlepszych duetów nad siatką, a część zaś do par, które WY wybierzecie. Udowodnijmy WSPÓLNIE po raz kolejny, że siatkarscy kibice nie mają w Polsce równych sobie!