Przeżyj niezwykłą przygodę z Plażą Open! Szukamy wolontariuszy!

Turnieje Plaży Open to nie tylko sportowa rywalizacja i świetna zabawa, ale także ciekawa praca, również dla wolontariuszy. Zapraszamy wszystkich chętnych do współorganizowania z nami największego cyklu turniejów siatkówki plażowej w Polsce!

Na pewno podczas naszych turniejów widzieliście młodzież w jednakowych strojach Plaży Open, która pracuje wokół zawodów. To właśnie nasi wolontariusze. Grupa młodych, pracowitych ludzi, bez których sami nie dalibyśmy sobie rady.

Nie ukrywamy, że Plaża Open to spore wyzwanie organizacyjne, dlatego wolontariuszy poszukujemy już teraz. Potrzebujemy osób, które nie tylko chcą bawić się z nami, stworzyć niezwykłą atmosferę, ale również pomóc nam w organizacji. Na pewno każdy coś wniesie do imprezy!

wolontariuszki

Potrzebujemy osób do pomocy we wszystkich naszych turniejach w pięciu miastach. Dla przypomnienia terminy i miejsca turniejów:

– 29-01.07 – Dąbrowa Górnicza – Park Zielona

– 06-08.07 – Rybnik – Kąpielisko „Ruda”

– 11-13.07 – Łódź – Manufaktura

– 20-22.07 – Zamość – Rynek

– 27-29.07 – Białystok – Dojlidy

Co będzie należało do obowiązków wolontariuszy? Osoby z obsługi boisk będą zajmowały się tablicami punktowymi, ballboys i ballgirls będą podawały piłki, a wyrównywacze piasku zadbają o właściwy stan boiska. Wolontariusze z miasteczka Plaży Open będą pomagały w strefie animacji oraz biurze prasowym. Szukamy też ludzi do montażu scenografii, boisk i miasteczka. Przed zgłoszeniem pamiętajcie jednak, że wymagamy też rzetelności, dyspozycyjności, uczciwości, solidności, kreatywności, punktualności i chęci do działania!

Oprócz poznania organizacji profesjonalnego turnieju „od kuchni”, wszystkim wolontariuszem oferujemy pakiet turniejowy (koszulkę, smycz z identyfikatorem), wodę mineralną, poczęstunek, pamiątkowy gadżet i ubezpieczenie OC NNW. Poza tym, możecie zawrzeć nowe znajomości (także z zawodnikami), uczyć się w pracy grupie, zdobyć doświadczenie i otrzymać zaświadczenie o odbyciu wolontariatu. A jeśli ktoś kocha siatkówkę, to… trzeba go namawiać?

DSC_2626

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem Plaży Open, wejdź poniżej na specjalny profil na Facebooku dedykowany odpowiedniemu turniejowi i zgłoś się już dzisiaj. Pamiętaj jednak, że musisz mieć ukończone 18 lat lub mieć zgodę rodziców. Dodatkowe informacje znajdziesz też w naszej zakładce WOLONTARIAT.

To… gdzie się widzimy? W Dąbrowie Górniczej, Rybniku, Łodzi, Zamościu czy Białymstoku? Kliknij na swoje miasto i dołącz do grupy! Czekamy!