Poznaj Patronów Medialnych turnieju w Kętach – www.oswiecimskie24.pl

Kolejnym Patronem Medialnym turnieju w Kętach, którego pragniemy Wam przedstawić jest portal oswiecimskie24.pl

Portal oswiecimskie24.pl powstał 9 lat temu, w 2005 roku, na początku działał pod nazwą powiatoswiecimski.pl jednak po kilkunastu miesiącach nazwa uległa zmianie na oswiecimskie24.pl . Od początku działalności jest najczęściej odwiedzanym serwisem informacyjnym w powiecie oświęcimskim. – Codziennie dokładamy wszelkich starań aby dostarczyć Państwu rzetelne i sprawdzone informacje z naszego powiatu, które trafią do zróżnicowanej grupy odbiorców. Jesteśmy na bieżąco w sprawach dotyczących mieszkańców i wydarzeń w naszej okolicy. Jako jedyny serwis lokalny kręcimy i publikujemy materiały video. – przeczytać można na stronie Patrona Medialnego turnieju Plaża Open w Kętach.

Bardzo ważnym elementem pojawiającym się na łamach oswiecimskie24.pl są informacje sportowe, które cieszą się jedną z największych „czytelności” wśród wszystkich materiałów publikowanych na łamach serwisu. Znajdziemy tutaj zarówno informacje o piłce nożnej, hokeju na lodzie, pływaniu, lacrosse oraz oczywiście siatkówce! I to zarówno w wydaniu Pań, jak i Panów, kadetów jak i seniorów od oświęcimskiego „Setballa” na kęckim „UMKS-ie Kęczanin” skończywszy.

Już teraz razem z naszym Patronem Medialnym zapraszamy do odwiedzania portalu www.oswiecimskie24.pl przed i w trakcie trwania kęckiego turnieju, znajdziecie tam relacje, wywiady oraz materiały wideo z inauguracyjnej imprezy z cyklu Plaża Open 2014!