Poznaj Patronów Medialnych turnieju w Kętach – Kronika Beskidzka i www.beskidzka24.pl

Kolejnym Patronem Medialnym, którego chcemy Wam zaprezentować jest Kronika Beskidzka oraz portal www.beskidzka24.pl

Kronika Beskidzka to największy tygodnik ukazujący się na terenie Podbeskidzia. Swoim zasięgiem “Kronika Beskidzka” obejmuje obszar dawnego województwa bielskiego, czyli obecne powiaty: bielski, cieszyński, oświęcimski,, żywiecki oraz miasto Bielsko-Biała. Jest to jeden z najstarszych w Polsce (ponad pół wieku) tygodników regionalnych. Pierwsze wydanie Kroniki Beskidzkiej ukazało się 25 listopada 1956 roku, tygodnik wydawany jest co czwartek w nakładzie podstawowym 19 tysięcy egzemplarzy!

Z kolei portal beskidzka24.pl to najszybszy w regionie internetowy serwis informacyjny, redagowany przez zespół ponad dwudziestu profesjonalnych dziennikarzy „Beskidzka24.pl” to kilkadziesiąt newsów dziennie, tysiące zdjęć, baza ogłoszeń i firm – wszystko, co przyciąga i zatrzymuje na dłużej stale zwiększającą się liczbę internautów.

Zarówno w Kronice Beskidzkiej, jak i portalu beskidzka24.pl bogato rozbudowany jest dział sportowy, w którym kibice siatkówki znajdą coś dla siebie. Poprzednie edycje Plaży Open, zarówno w 2012 jak i 2013 roku pokazały, że Kronika Beskidzka oraz portal www.beskidzka24.pl są partnerami, którymi można zaufać. Bogate relacje, ciekawe wywiady a także zdjęcia, które na niejednym kibicu Plaży Open zrobiły wrażenie!

Dla potwierdzenia moich słów, wszystkich zainteresowanych „odsyłam” do fotorelacji z poprzedniego turnieju Plaża Open, który odbył się w 2013 roku w Kętach, oraz tegorocznej konferencji prasowej, która zainaugurowała cały cykl.

http://www.beskidzka24.pl/artykul,kecka_plaza_juz_goraca,21272.html – Konferencja inaugurująca Plażę Open 2014

http://www.beskidzka24.pl/artykul,plaza_open_w_ketach_finaly_w_upalnym_sloncu_wideo,12435.html Plaża Open 2013 – turniej w Kętach.