Podsumowanie trzeciego dnia zmagań w Cieszynie

Rozpoczęliśmy turniej główny panów i poznaliśmy najlepszą czwórkę turnieju głównego kobiet. Już jutro czekają nas mecze decydujące o końcowej klasyfikacji zawodów w Cieszynie.

Sobota była trzecim dniem rywalizacji siatkarek. Panie zagrały mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe. W pierwszym pojedynku półfinałowym para Oleksy/Strąg pokonała drużynę Włoch/Baran 2:0 (21:16, 21:10). Zaś w drugim spotkaniu ½ finału Kociołek/Gruszczyńska dopiero w tie-breaku okazały się lepsze od aktualnych Akademickich Mistrzyń Polski – Aleksandry Filip/Izabeli Soji. Jutrzejszy mecz o 3. miejsce kobiet odbędzie się o godzinie 10:55. Zaś finał, który transmitowany będzie „na żywo” przez TVP Sport rozpoczyna się o godzinie 14:50.

Panowie dopiero dziś rozpoczęli turniej główny. Poznaliśmy już jednak dwóch półfinalistów turnieju w Cieszynie. Są nimi Łysikowski/Wierzbicki oraz Lech/Sobczak. Ci pierwsi w meczu ćwierćfinałowym pokonali 2:0 parę Andrys/Andrys. W drugim ćwierćfinale Lech Sobczak okazali się lepsi od Parceja/Radojewskiego. Jutro czekają nas więc jeszcze dwa mecze ćwierćfinałowe, półfinały oraz pojedynki o trzecie i pierwsze miejsce. Na mecz finałowy zapraszamy na godzinę 15:55.

Przypominamy, że jutro prócz emocji sportowych czekają nas pierwsze w tym roku warsztaty dla najmłodszych w ramach akcji „Grzegorz Fijałek Camp”.

Natomiast aktualne wyniki i drabinki turniejowe dostępne są pod tym linkiem.