Plaża Open ponownie w Kołobrzegu!

Plaża Open 2021 w Kołobrzegu

To nasza przystań w północnej Polsce. Jeśli współpraca układa się perfekcyjnie, to trzeba ją kontynuować. Nic więc dziwnego, że Plaża Open po raz kolejny zawita do Kołobrzegu.

Plaża Open 2021 w Kołobrzegu

Plaża Open z przyjemnością gościła już na kołobrzeskiej Plaży Milenium tuż obok miejscowego molo. W roku 2021 kontynuujemy współpracę i turniej naszego cyklu po raz kolejny zawita do tego miasta. Tym razem w zupełnie nowej lokalizacji. Infrastruktura sportowa w Kołobrzegu rozrasta się, a siatkówka plażowa będzie mieć w nim naprawdę duże możliwości. Turniej Plaży Open 2021 dokładnie sprawdzi nową lokalizację boisk. Ubiegłoroczne zmagania w Kołobrzegu zakończyły się dużym sukcesem. Przypomnijmy, że w wyniku tego Kołobrzeg wygrał rywalizację w plebiscycie na najlepsze miasto partnerskie w cyklu turniejów siatkówki plażowej Plaża Open 2020.

Do tej pory w Kołobrzegu rozegrano trzy turnieje Grand Prix Polski mężczyzn (lata 2018-2020). W tamtym roku do panów dołączyły siatkarki, które również walczyły w ramach Grand Prix Polski kobiet. Tegoroczna edycja Plaży Open będzie kolejnym i jednym z ważniejszych przystanków dla polskich plażowiczów. W Kołobrzegu rozegrane zostaną eliminacje mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn.

Kołobrzeg – moc atrakcji

Co warto zobaczyć w Kołobrzegu oprócz najlepszych polskich par plażowych w akcji? W tym mieście nie można się nudzić, a Kołobrzeg zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu. Porty Morski Kołobrzeg, Latarnia w Kołobrzegu, liczne muzea, w tym te specjalistyczne, m.in. Muzeum Figur Woskowych, Muzeum 6D, Muzeum Bursztynu i Kołobrzeski Skansen Morski. To tylko część z możliwości, jakie daje miasto. Kołobrzeg jest jednym z najpopularniejszych miast uzdrowiskowych w Polsce, dlatego spacery nadbrzeżem, po kołobrzeskim molo, parku im. Stefana Żeromskiego to ważna część pobytu dla odwiedzających to miasto. Dodatkowo piękne plaże pozwalają w pełni zrelaksować się i cieszyć nadmorskim klimatem.

Grand Prix Polski w poprzednich latach

Do tej pory Kołobrzeg był szczęśliwy głównie dla duetów braterskich. Triumfowali tu Krzysztof Baran i Patryk Baran (2018 rok) oraz Roman Andrys i Adam Andrys (2019 rok). W ubiegłym sezonie na najwyższym stopniu podium stanęli natomiast reprezentanci Polski Piotr Kantor i Bartosz Łosiak, a w turnieju siatkarek Dorota Strąg i Jagoda Gruszczyńska. Kto zdobędzie złoto w tym roku? Przekonajcie się sami! Zapraszamy do Kołobrzegu w dniach 13-15 sierpnia!

Więcej informacji na temat turnieju Plaża Open 2021 Kołobrzeg można znaleźć wybierając z menu Turnieje -> Grand Prix Polski -> Kołobrzeg.