Piwnica Rycerska – Oficjalny Hotel Turnieju Inauguracyjnego

Po raz kolejny, Piwnica Rycerska będzie gościła uczestników i organizatorów Plaży Open podczas inauguracyjnego turnieju w Kętach.

Do rozpoczęcia tegorocznego sezonu Plaży Open 2014 pozostały już tylko 22 dni. Wspominając o turnieju w Kętach, nie sposób pominąć jednego z głównych Partnerów Plaży Open w tym miejscu, Piwnicy Rycerskiej.

Kompleks znajdujący się w centrum Kęt oferuje usługi noclegowe, gastronomiczne oraz jest jednym z głównych miejsc zapewniających rozrywkę mieszkańcom. Dlaczego? Ponieważ Piwnica Rycerska to nie tylko Hotel, ale również Karczma oraz Klub! Każdy zatem znajdzie w tym miejscu coś dla siebie… Również organizatorzy Plaży Open, którzy już po pierwszej wizycie zadomowili się w Rycerskiej i chętnie tutaj wracają.

Po raz pierwszy, twórcy i uczestnicy projektu odwiedzili  Hotel w czerwcu zeszłego roku, podczas inauguracji zeszłorocznego sezonu. Po kilkumiesięcznej nieobecności, na przełomie lutego i marca bieżącego roku, organizatorzy wrócili i odbyli w tym miejscu oficjalne szkolenie. To jednak nie koniec! Już w najbliższy weekend ponownie przyjadą do Kęt, aby podsumować przygotowania do Plaży Open 2014. Natomiast, za trzy tygodnie wrócą na turniej inauguracyjny.

Ciężko wyobrazić sobie turniej u podnóża Beskidów bez odwiedzenia Rycerskiej. Zatem zachęcamy wszystkich, którzy wybierają się na Plażę Open do Kęt, aby zapoznali się z ofertą proponowaną przez Hotel. Zapamiętajcie:

Piwnica Rycerska: Hotel – Karczma – Klub, Oficjalny Hotel Inauguracji Plaży Open 2014 w Kętach.

Więcej szczegółów na temat Hotelu znajdziecie TUTAJ.

rycerska2 rycerska1