Onet w drużynie Plaża Open

Najlepsi w Polsce siatkarze i siatkarki zasługują, by pisali o nich najwięksi w kraju. Ogólnopolskim patronem medialnym Plaży Open został portal internetowy Onet.

Tegoroczna edycja cyklu zapowiada się na wyjątkową pod wieloma względami. Po raz pierwszy rozegranych zostanie aż siedem turniejów rangi Mistrzostw Polski. W związku z tym nie dziwi fakt, że najpopularniejszy serwis informacyjny w kraju zgodził się na współpracę z Plażą Open.

Portal Onet od prawie dwudziestu lat każdego dnia dostarcza najważniejszych informacji internautom. Rozbudowany dział sportowy jest najchętniej czytanym przez Polaków w tej kategorii, a tematyczny profil na facebooku przyciągnął już prawie 400 tysięcy fanów.

W ramach patronatu medialnego na stronie www.sport.onet.pl będą pojawiały się materiały dotyczące Plaży Open. Rozgrywki w siedmiu polskich miastach – Legionowie, Białymstoku, Chorzowie, Łodzi, Rybniku, Pile i Gdańsku zostaną zrelacjonowane przez dziennikarzy tego portalu.

Współpraca z takim patronem medialnym jest ogromnym wyróżnieniem dla organizatorów Plaży Open. To istotne, że wszyscy zainteresowani zmaganiami siatkarzy i siatkarek plażowych po wejściu na stronę Onet.pl będą mogli od razu znaleźć wiadomości związane z plażowym cyklem. Nie zabraknie zapowiedzi oraz relacji z poszczególnych turniejów czy wywiadów z biorącymi w nich udział zawodnikami. Nasi kibice znajdą również zdjęcia, a także wiele innych materiałów dotyczących Plaży Open.