Jurajska kolejny rok z Plażą Open!

Siatkówka plażowa to sport, w którym zawodnicy wyjątkowo potrzebują nawodnienia. W tym roku na Plaży Open po raz kolejny będą mogli liczyć na wodę najlepszej jakości, bo znów naszym partnerem została firma Jurajska.Z Jurajską współpracujemy już od wielu lat i żadna ze stron nie może narzekać. Firma chce wspierać tak wielką imprezę, jaką jest Plaża Open, a my możemy dostarczyć zawodnikom wodę z najwyższej półki. Przypomnijmy, że Jurajska to produkt, który w polskiej siatkówce pełni znaczącą rolę od ponad 20 lat! Nic więc dziwnego, że woda zyskała miano Oficjalnej Wody Polskiej Siatkówki. – To dla nas zaszczyt, prestiż i wyróżnienie – mówił rok temu Jacek Bulski z firmy Jurajska Sp. z o.o. – Dlatego używając go chwalimy się tym faktem, ale mamy też świadomość, że wspieramy zawodników i zawodniczki, którzy nam zaufali wybierając nasze produkty, dlatego oferujemy im najwyższą jakość.

A skąd pochodzi woda Jurajska? Leżąca u stóp szlaku jurajskiego ziemia powiatu myszkowskiego znana była z ukrywania bogactw takich, jak: rudy żelaza, molibdenu, kamienia wapiennego, czy węgla. Podczas poszukiwań geologicznych w latach 70-tych ubiegłego wieku, z odwiertu prowadzonego w miejscowości Postęp trysnęła pod dużym ciśnieniem woda o krystalicznej czystości. Woda wydobywana jest z głębokości 115 metrów, ze złoża głębinowego Jury Krakowsko-Częstochowskiej, z otworu Jurajska.jurajskabiuro

– Jurajska należy do wód średniozmineralizowanych o niskiej zawartości sodu, jednocześnie cechują ją wysokie walory smakowe, dzięki czemu można ją pić bez ograniczenia i w każdym wieku – chwalą jej producenci.

Dziś firma zatrudnia ponad 300 osób i dzięki nowoczesnym technologiom zyskała miano jednego z liderów branży wodno-napojowej na polskim rynku. Sposób wydobycia oraz butelkowania spełnia najwyższe normy jakościowe gwarantując jej krystaliczną czystość oraz spełniając normy zdrowotne i sanitarne.

A pełną ofertę napojów Jurajskiej możecie zobaczyć TUTAJ. Zapraszamy też na Plażę Open, gdzie będzie można samemu przekonać się, jak wysokiej jakości są to produkty.