Dziękujemy LOTTO za wsparcie cyklu!

Plaża Open 2017 była ósmą odsłoną cyklu turniejów siatkówki plażowej. Organizację tej edycji i możliwość stworzenia projektu w dużej mierze zawdzięczamy partnerowi generalnemu – LOTTO.

Totalizator Sportowy, do którego należy marka LOTTO, od ponad 60 lat wspiera polski sport. W poprzednich latach angażował się w turnieje Plaża Open rozgrywane w Łodzi. W tym roku współpraca osiągnęła wyższy poziom i LOTTO zostało partnerem generalnym cyklu, co dla organizatorów było dużym wyróżnieniem.

Przed startem zmagań Marcin Strządała, główny organizator podkreślał, jak bardzo cieszy się, że cykl mógł dołączyć do innych zacnych wydarzeń wspieranych przez LOTTO. Przekonując, iż razem uda się stworzyć jedno z największych sportowych wydarzeń tego lata.  Czy się to udało? W mojej ocenie zdecydowanie tak! Mam nadzieję, że podobnego zdania są także zawodnicy i kibice – powiedziała Aida Bella, dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego. To była naprawdę fantastyczna letnia zabawa. Cieszę się, że mogliśmy wesprzeć Plażę Open.

Dzięki LOTTO podczas tegorocznej edycji kibice mieli możliwość spotkać się ze złotymi medalistkami Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro – Magdaleną Fularczyk-Kozłowską i Natalią Madaj  oraz Bartkiem Marszalkiem zawodnikiem motorowodnej Formuły 1.

Beznazwy-1

Obecnie trwa LOTTO Eurovoley Poland 2017, którego Totalizator Sportowy jest partnerem tytularnym. To też piłka siatkowa, choć już nie w letniej scenerii.  Mamy tu dowód na to, że LOTTO jest obecne zarówno przy międzynarodowych wydarzeniach najwyższej rangi, jak i przy tych mniejszych, które choć może nie przykuwają uwagi milionów ludzi w całej Europie, to są niezwykle widowiskowe, pełne emocji i zachęcają do ruchu – podkreśliła Aida Bella.  

W imieniu organizatorów, zawodników i wszystkich osób zaangażowanych w cykl Plaża Open 2017 dziękujemy LOTTO za wsparcie oraz liczymy na dalszą, owocną współpracę.