Cel: najlepsza Plaża Open 2016

Choć pogoda coraz gorsza, a do kolejnego sezonu plażowego w Polsce zostało jeszcze dużo czasu, my już bardzo intensywnie myślimy o Plaży Open 2016.

Konsultując się z zawodnikami i osobami, które miały wiele pomysłów odnośnie cyklu, nasunęło mi się kilka ciekawych wniosków, które będę chciał wcielić w życie. Dlatego też dołożę wszelkich starań, aby pozyskać atrakcyjnych partnerów i sponsorów, którzy wzmocnią wartość projektu z korzyścią przede wszystkim dla zawodniczek i zawodników – to słowa dyrektora projektu Marcina Strządały, które ukazały się na łamach “Przeglądu Sportowego” po zakończeniu Plaży Open 2015.

Aby móc zrealizować cele, które przed sobą postawiliśmy potrzeba wiele czasu, spotkań i godzin spędzonych przed komputerem. Chęć stworzenia najlepszej Plaży Open 2016 sprawia, że ochoczo zabraliśmy się do pracy już kilka tygodni temu. Stworzyliśmy ofertę współpracy, spotykamy się z potencjalnymi sponsorami i partnerami oraz życzliwymi ludźmi, którzy pragną wesprzeć nasz projekt.

Choć jest dopiero październik, to jednak do Plaży Open 2016 wcale nie zostało tak wiele czasu, jak mogłoby się wydawać. Czeka nas ogrom pracy, ale dla nas to kolejne fantastyczne wyzwanie i przyjemność, bo przecież możemy tworzyć cykl turniejów siatkówki plażowej, który cieszy się Waszą sympatią, a to dla nas najważniejsze.